< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat
Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat
Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat
Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat
Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat
Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat

Garmin Descent MK1 Siyah Multisport Akıllı Saat (010-01760-10)

Marka : Garmin
Fiyat : ₺26.549,99(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

Adet :

Dalış Maceralarınız için çok amaçlı GPS Dalış Bilgisayarı

 • Şık, saat tarzı bir tasarımda yüzey GPS'ine sahip ayrıcalıklı çok özellikli dalış bilgisayarı; parlak 1.2” renkli ekranlı ve TOPO haritalamalı
 • Dahili sensörler 3 eksenli pusula, jiroskop ve barometrik altimetre yanı sıra yüzey navigasyonu için dalış girişinizi ve çıkış noktalarınızı¹ işaretleyebilmenize olanak sağlayan GPS ve GLONASS özelliğini içerir
 • Nitrox ve trimix dahil, tek gaz, çoklu gaz, gösterge ve apnea dalışını destekler; dalışlarınızı doğrudan cihaz üzerinde planlayın
 • Dalış günlüğü 10.000 dalışa kadar depolamanızı, verileri gözden geçirmenizi ve Garmin Connect™ ve dahil olan mobil uygulama aracılığıyla online olarak paylaşmanızı sağlar
 • Çoklu spor aktivite profilleri, performans metrikleri ve akıllı bildirimlere³ sahip Elevate™ bilekten kalp atış hızı teknolojisini² bünyesinde barındırır
 • Pil ömrü: saat modunda 19 güne kadar, akıllı saat modunda 10 güne kadar, dalış modunda 40 saate kadar ve GPS modunda4 20 saate kadar

Garmin Descent Mk1

Tuzlu suda veya tatlı suda, ister dalış tüpüyle ister dalış tüpü olmadan, nitrox, trimix soluyarak veya nefesinizi tutarak... Descent Mk1 beklediğiniz sezgisel, elinden her iş gelen dalış bilgisayarıdır. Tam renkli ekran üzerinde haritalama ve konum referansına sahip yüzey GPS navigasyonu sunan ilk saat boyutundaki dalış bilgisayarıdır, bu sayede dalış girişinizi ve çıkış noktalarınızı¹ kolaylıkla işaretleyebilirsiniz.

Su altındayken, kanıtlanmış Bühlmann ZHL-16c algoritması dalış sınırlarınız içerisinde kaldığınızdan emin olmanızı sağlar. Seçilebilir ton ve titreşim uyarıları, siz su altındayken haberdar olmanızı sürdürmenize yardımcı olur. Su yüzüne dönerken, Descent Mk1 ayrıca dayanıklı bir egzersiz arkadaşı olarak da görev görür, siz hareket halindeyken temas halinde kalmanıza yardımcı olan akıllı bildirimler dahil fēnix® 5X en üst düzey çoklu spor GPS saatimizin en iyi özelliklerini sunar. Dahası, Descent Mk1 tasarımı o kadar şık, konforlu ve nazik bir şekilde oluşturulmuştur ki, onu her gün kullanabileceğiniz bir saat gibi takmak isteyeceksiniz.

Daha Kolay Nefes Alın, Daha İyi Dalın

Rekreasyonel, teknik ve serbest dalış için cihaz üzerinde dalışları planlayabilme dahil bir dizi dalış aktivitelerine kolay erişim sağlayan Descent Mk1, güvenli bir dalış için ihtiyacınız olan tüm önemli, gerçek zamanlı verileri sunar. Bilgisayar siz suya dalar dalmaz otomatik olarak aktif hale gelir, mevcut derinliğinizi, dalış zamanınızı, su sıcaklığınızı, tırmanış/iniş hızınızı, no-deco zamanınızı, basınç azaltımı durdurma bilgilerini, pil ömrünü ve daha fazlasını muhteşem netlikteki 1.2” renkli ekranında gösterir.

Dalışınızın kritik noktalarında size hatırlatmalarda bulunması için sesli ton ve titreşim alarmlarını ayarlayabilirsiniz. Nitrox ve trimix (%100'e kadar oksijen) dahil 6 farklı gaz karışımına kadar da desteklenir. Yapılandırılabilir korunurluk ayarları kişisel güvenlik sınırlarınızı ayarlamanıza olanak sağlar.

Çoklu Navigasyon Sensörleri

Harita tabanlı yüzey navigasyonu için yüksek hassasiyetli GPS ve GLONASS uydu takibine ek olarak, Descent Mk1 ayrıca su yüzü navigasyonu için ABC (altimetre, barometre ve pusula) sensör kabiliyetlerinin tümünü sunar. Ayrıca okuması kolay pusula ekranı su altı kullanımı için de mevcuttur. Dahili altimetre yükselme verileri sunarken, hareket edin veya etmeyin, eğimi dengelenmiş 3 eksenli elektronik pusula yönünüzü korumanızı sağlar. Pusula ekranına hızlı erişim için, kullanışlı bir “pusulaya tıkla” özelliği fonksiyon tuşlarına basmak yerine sadece ekrana çift tıklamanıza yardımcı olur.

Bilekten Kalp Atış Hızı

Descent Mk1 dalış bilgisayarı optik olarak nabzınıza bakmak için (cilt ile temas edecek şekilde takıldığında, dalış giysisi veya su geçirmez elbise üzerine değil) Garmin Elevate bilekten kalp atış hızı ölçümü teknolojisini² kullanır. Dalış bilgisayarı efor seviyelerinizi takip eder ve kalp atış hızı verilerinizi dalış sonrası gözden geçirme ve analiz için otomatik olarak Garmin Connect online hesabınıza yükler.

Garmin Descent Mk1

Gelişmiş Çoklu Spor Saati Özellikleri

Tam kapsamlı dalış bilgisayarı fonksiyonlarının ötesinde, Descent Mk1 ayrıca en yüksek kalitede popüler fēnix serimizin çoklu spor saatlerinden yola çıkılarak geliştirilen spor/egzersiz, fitness ve açık alan navigasyon araçlarının eksiksiz özellik setini de sunuyor. Antrenman istatistiklerinizi görüntülemek, gelişiminizi ölçmek ve sakatlanmaktan kaçınmanıza yardımcı olmak için bir dizi fizyolojik metrik, koşu dinamiği, fitness takibi özellikleri ve daha fazlasından faydalanabilirsiniz. Özel önceden yüklenmiş aktivite profilleri yüzme, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü, kayakçılık, kürek çekme, kürek sörfü ve daha fazlası için sağlanır. Çeşitli zaman kaydetme, tur sayımı ve harita takip fonksiyonlarına kolaylıkla ulaşılabilir. Ayrıca, ek motivasyon için Garmin Connect'ten cihazınıza gelişmiş antrenmanlar ve egzersiz planları bile indirebilirsiniz.

Akıllı Bağlantı

Uyumlu akıllı telefonunuz³ ile eşleştiğinde, Descent Mk1 metin mesajları, e-postalar ve akıllı bildirimler almayı saat yüzünüzde kolay hale getirir. Ayrıca, Garmin Connect, sesli uyarılar, müzik kontrolleri ve daha fazlası ile otomatik yüklemelere erişim de sunar. Siz su yüzündeyken, arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz LiveTrack özelliğini kullanarak konumunuzu ve maceralarınızı online ve gerçek zamanlı olarak takip edebilir. Veya siz ilerlerken aktivitenizi paylaştığınız arkadaşlarınızın sizi takip etmesini sürdürmek için GroupTrack'i ve harita ekranınızı kullanabilirsiniz.

Garmin Descent Mk1

Premium Malzemeler, Şık Tasarım

Premium kaliteli malzemelerden üretilmiş Descent Mk1 dalış bilgisayarı 2 ayrı tasarımda mevcuttur: işlenmiş silikon saat kordonu ile paslanmaz çelik bir çerçeve veya fırçalanmış DLC titanyum bileklik ile gösterişli bir titanyum çerçeve modeli. Her iki model de, zorlu ortamlarda (sadece GPS'e karşın) daha iyi sinyal alışı için çerçeve içerisinde bir EXO™ çok yönlü anten aracılığıyla gelişmiş GPS ve GLONASS uydu sinyali alımı sunar. Parlak, yüksek çözünürlüklü, LED arka aydınlatmaya sahip bir tam renkli Garmin Chroma Display™ su üzerinde veya altında, tüm aydınlatma koşullarında mükemmel okunurluğu garanti eder. Daha fazla çizilme direnci için ise her iki model de yüksek dayanımlı, kubbe şeklinde bir safir lensi bünyesinde barındırır.

Garmin Descent Mk1

Şarj Et, Özelleştir

Şarjlar arasında, dalış modunda 40 saate kadar, saat modunda 19 güne kadar, akıllı saat modunda 10 güne kadar ve GPS modunda 20 saate kadar pil ömrü mümkündür (hepsi ayarlara bağlı olarak). QuickFit™ kordonları hiçbir araca ihtiyaç duymadan herhangi bir günlük aktivite veya özel durum için takma tarzınıza göre uyarlama yapmanızı sağlar. Dalış için ise, kalın dalış giysileri veya su geçirmez elbiseler üzerinde kullanım için daha uzun kayışlar dahildir.

Saat ekranını, Connect IQ™ Store'umuzdan ücretsiz saat yüzleri, uygulamalar ve veri alanları ile kişiselleştirebilirsiniz. Güvenliğiniz için Connect IQ fonksiyonları dalış sırasında mevcut değildir, bu nedenle tüm dalış kabiliyetlerinin tasarlandığı gibi işlev gördüğünü garanti edebiliriz. Her iki Descent Mk1 modelinin de Wi-Fi® bağlantıları etkin durumdadır, bu nedenle her ikisi de kablosuz ağınıza bağlanır ve Garmin Connect üzerinde paylaşım için otomatik olarak aktivite yüklemeleri gönderir.

Garmin Descent Mk1
 • ¹GPS takibi su altında çalışmaz
 • ²Bkz. Garmin.com/ataccuracy
 • ³Akıllı bir telefon ile eşleştiğinde; bkz. Garmin.com/BLE
 • 4Ayarlara bağlı olarak

Garmin Descent Mk1

 
Ekran Materyali
Safir kristal
Çerçeve Materyali
Paslanmaz çelik veya Titanyum
Kasa Materyali
Fiber takviyeli polimer
QuickFit™ kordon uyumluluğu
Var (26 mm)
Kordon Materyali
Silikon veya Titanyum
Boyutlar
51 x 51 x 17.8 mm
Ağırlık
Silikon kordonlu çelik: 101 gr | silikon kordonlu titanyum: 94 gr | titanyum kordonlu titanyum: 145 gr
Su Geçirmezlik
Dalış (EN13319 ile uyumlu olarak tasarlandı)
Ekran Tipi
Güneş ışığında okunabilen, her zaman açık, düşük güç tüketimine sahip renkli ekran
Ekran Boyutu
1.2” (30,4 mm) çap
Ekran Çözünürlüğü
240 x 240 piksel
Renkli Ekran
Var
Pil Ömrü
Dalış modu: 40 saate kadar | Saat modu: 19 güne kadar | Akıllı saat modu: 10 güne kadar | GPS/HR Aktivite modu: 20 saate kadar | UltraTrac™ modu: 30 saate kadar
Bellek/Geçmiş
16 GB
Zaman/Tarih
Var
GPS Zaman Senkronizasyonu
Var
Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı
Var
Alarm Saati
Var
Zamanlayıcı
Var
Kronometre
Var
Gün doğumu / Gün batımı zamanları
Var
Face It™ saat yüzü oluşturucu
Var
GPS
Var
GLONASS
Var
Garmin Elevate™ bilekten kalp atış hızı monitörü
Var
Barometrik Altimetre
Var
Pusula
Var
Jiroskop
Var
İvmeölçer
Var
Termometre
Var
Derinlik sensörü
Var
Bağlantı Desteği
Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi® (safir versiyonla)
Akıllı Bildirimler
Var
Takvim
Var
Hava Durumu
Var
Müzik Kontrolleri
Var
Find my phone (Telefonumu bul)
Var
Saatimi Bul
Var
VIRB® Uzaktan Kumanda
Var
Akıllı telefon uyumluluğu
iPhone®, Android™, Windows®
Garmin Connect™ Mobile ile uyumluluk
Var
Dalış aktivitesi maksimum çalışma derinliği
100 metre (EN13319 ile uyumlu olarak tasarlandı)
Tek gaz modu
Var
Çoklu gaz modu
Var
Gösterge modu
Var
APNEA modu
Var
APNEA av modu
Var
Basınç azaltma modeli
Gradyan faktörlere sahip Bühlmann ZHL-16c
Nitrox destekli
Var
Trimix destekli
Var
Gaz karışımları
Hava, nitrox ve trimix, %100 O2'ye kadar; 1 alt gaz ve 5 deco ve/veya yedek gaza kadar
PO2
Özelleştirilebilir deco PO2 ayarı ile 1.6'ya kadar
Otomatik dalış başlama/bitirme
Var
Özel dalış sonu zaman aşımı
Sim (20 s a 10 m)
Güvenlik Durdurması
Var (özelleştirilebilir kapalı/3dk/5dk)
Derin Durdurmalar
Var (özel gradyan faktörler kullanılarak)
Özelleştirilebilir tutuculuk
Var (düşük/orta/yüksek veya özel gradyan faktörler kullanılarak)
Dalış tırmanış/iniş hızı göstergesi
Var
Otomatik yükseklik ayarlaması
Var
"No fly" süresi
Var (24sa geri sayım ile)
Dalış planlayıcı
Var (temel NDL + çoklu gaz deco planlayıcısı)
Arka aydınlatma
Var (yapılandırılabilir zaman ve yoğunluk; derinlikte otomatik açma)
Dalış giriş ve çıkış konumlarını otomatik olarak kaydeder
Var
Dalış günlüğünü Garmin Connect™ ve Garmin Connect™ Mobile'e senkronize edin
Var
Uyarılar ve alarmlar
Yükselme hızı, PO2, CNS/OTU, NDL, deco, gaz değişimi için sesli ve titreşimli alarmlar. Her dalış modu için özelleştirilebilir (40'a kadar) sesli ve/veya titreşimli, derinliğe veya zamana bağlı olarak
3 eksenli dalış pusulası
Var (ayarlanabilir başlık ile 90R, 90L'ye hızlı değişim ve karşılıklı). Dereceleri ve ayar başlığına olan dönüş yönünü gösterir
Atlanmış Deco Kilitlemesi
Var (kullanıcı onayı ile dalıştan önce devre dışı bırakılabilir)
Kalan Doku Yükleme Sıfırlaması
Var (kullanıcı onayı ile yüzeyde)
Yüzey dalgıç durum widget'ı
Var (yüzey aralığı, N2/HE yükleme, CNS, OTU ve doku bölümü durumu)
Önceden Yüklenmiş Gemicilik Profilleri
Gemicilik
Adım Sayacı
Var
Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik döneminden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir)
Var
Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler)
Var
Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler)
Var
Yakılan kalori
Var
Çıkılan kat
Var
Kat edilen mesafe
Var
Yoğunluk dakikaları
Var
TrueUp™
Var
Move IQ™
Var
Fitness Yaş
Var
Önceden yüklenmiş spor salonu aktivite profilleri
Kürek çekme
GPS hız ve mesafe
Var
Kişiselleştirilebilir veri sayfaları
Var
Kişiselleştirilebilir aktivite profilleri
Var
Auto Pause® (hıza bağlı olarak zaman tutucuyu durdurur ya da yeniden başlatır)
Var
Gelişmiş antrenmanlar (özelleştirilmiş ve hedef odaklı antrenmanlar oluşturun)
Var
İndirilebilir egzersiz planları
Var
Auto Lap® (otomatik olarak yeni bir tur başlatır)
Var
Manuel lap
Var
Virtual Partner® (dijital bir insana karşı egzersiz yapın)
Var
Yapılandırılabilir lap uyarıları
Var
V02 maks
Var
Antrenman durumu (antrenman geçmişinize bakarak ne kadar etkili antrenman yaptığınızı görmenizi sağlar)
Var
Antrenman yüklemesi (tahmini EPOC'den hesaplanan son 7 güne kadar toplam antrenman yükünüz)
Var
Antrenman efekti (aerobik)
Var
Antrenman efekti (anaerobik)
Var
Kişiselleştirilebilir uyarılar
Var
Sesli yönlendirmeler
Var
Bitirme zamanı
Var
Aktivite yarışı
Var
Rota rehberi
Var
Segmentler (canlı, Garmin)
Var
LiveTrack
Var
Grup LiveTrack
Var
Gidiş dönüş saha oluşturucusu
Var (koşma/bisiklet sürme)
Dokunma ve / veya tuş kilidi
Var
Kısayol tuşları
Var
Otomatik kaydırma
Var
Saat üzerinde aktivite geçmişi
Var
HR bölgeleri
Var
HR uyarıları
Var
HR kalorileri
Var
% HR maks
Var
% HRR
Var
İyileşme süresi
Var
Oto maks HR
Var
HRV stres testi (tahmini stres seviyesini sağlamak için 3 dakika boyunca ayakta sabit dururken kalp hızı değişkenliğini ölçer; bunun ölçeği 1 ile 100 arasındadır, düşük skorlar daha düşük stres seviyelerini gösterir)
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Yüzerken nabız ölçme
Var (HRM-Tri™ and HRM-Swim™ ile)
Nabız ölçümü yayınlama (eşleştirilmiş cihazlar için nabız ölçümü verilerini ANT + ™ üzerinden yayınlar)
Var
Önceden yüklenmiş koşu profilleri
Koşu, kapalı alanda koşu, trail koşusu
GPS-bazlı mesafe, zaman ve hız
Var
Koşu dinamiği
Var
Dikey salınım ve oran (çalışma hareketinizdeki 'sıçrama derecesi ve adım uzunluğu ile maliyet-fayda oranı')
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Zemin temas süresi ve denge (hareket halindeyken ayağınızın sıçrama esnasında zeminde ne kadar kaldığını ve hareket simetrinizi kontrol etmenizi sağlar)
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Adım uzunluğu (gerçek zamanlı)
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Kadans (dakika başına gerçek zamanlı adım sayısı sağlar)
Var
Fizyolojik ölçümler
Var
Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zaman durumunuzu ortalama fitness seviyeniz ile karşılaştırır)
Var
Laktat eşiği (hızınızı ve kalp atış hızınızı analiz ederek, kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder)
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Koşu antrenmanları
Var
Yarış öngörücüsü
Var
Ayak yuvası uyumlu
Var
Golf Özellikleri / F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe)
Var
Golf Özellikleri / Tuzaklara/Keskin açılara mesafe
Var
Golf Özellikleri / Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar)
Var
Golf Özellikleri / Dijital skorbord
Var
Golf Özellikleri / İstatistik takibi (vuruş, tur başına vuruş, saha ve geçiş vuruşu)
Var
Golf Özellikleri / Garmin AutoShot™
Var
Otomatik CourseView güncellemeleri
Var
Golf Özellikleri / Manuel pim konumu ile Saha Görünümü
Var
Golf Özellikleri / Tehlikeler ve saha hedefleri
Var
Golf Özellikleri / TruSwing™ uyumu
Var
Golf Özellikleri / Round zamanlayıcı/odometre
Var
Önceden yüklenmiş açık alanda rekreasyon profilleri
Yürüyüş, tırmanma, dağ bisikleti, kayak, snowboard, XC kayak, ayakta kürek çekme, kürek, paraşütle atlama, tactical
Noktadan noktaya navigasyon
Var
Gerçek zamanlı bread crumb trail
Var
Başlangıca geri dönüş
Var
TracBack®
Var
UltraTrac™ modu
Var
Yükseklik profili
Var
Hedefe uzaklık
Var
Barometrik eğilim göstergesi
Var
Fırtına uyarısı
Var
Trail koşusu oto tırmanış
Var
Dikey hız
Var
Toplam tırmanış/iniş
Var
Önceden yüklenmiş topografik haritalar
Var
Gelecek yükselim krokisi
Var
Yüklenebilir harita desteği
Var
BaseCamp™ uyumluluğu
Var
GPS koordinatları
Var
Öngörülen yol işaretleri
Var
Sight 'N Go
Var
Alan hesaplama
Var ( Connect IQ™ ile)
Av / balık takvimi
Var ( Connect IQ™ ile)
Güneş ve ay bilgisi
Var ( Connect IQ™ ile)
Çift grid koordinatları
Var
Önceden yüklenmiş bisiklet profilleri
Bisiklet, iç mekân bisiklet, dağ bisikleti
Bisiklet rotaları (önceki aktivelerle rekabet et)
Var
Bisiklet turu ve tur maksimum gücü (güç sensörü ile)
Var
Aktivite ile yarış
Var
Zaman / mesafe uyarıları (hedefe ulaştığınızda uyarıyı tetikler)
Var
Interval antrenmanları
Var
FTP (Fonksiyonel Eşik Gücü)
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Strava özellikleri (Beacon, canlı segmentler)
Var
Vector ™ ile uyumluluk (güç ölçer)
Var
Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+™ destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir)
Var
Varia Vision™ ile uyumluluk
Var
Varia™ radar ile uyumluluk
Var
Varia ™ aydınlatmalarla uyumluluk
Var
Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile)
Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensorleri)
Önceden yüklenmiş yüzme profilleri
Havuzda yüzme, açık denizde yüzme
Havuz yüzme ölçümleri (uzunluklar, mesafe, hız, kulaç sayısı / oranı, kalori)
Var
Kulaç tipi tespiti (serbest stil, sırt üstü, kurbağalama, kelebek)
Var
Havuz yüzme antrenmanları
Var
Yüzme verimi (SWOLF)
Var
Gelişmiş yüzme özellikleri (zaman / mesafe uyarıları, geri sayım başlatma, gelişmiş dinlenme zamanlayıcıları)
Var
Açık deniz yüzme ölçümleri (mesafe, hız, kulaç sayısı / oranı, kalori)
Var
Nabız ölçümü (dinlenme sırasındaki gerçek zamanlı, dinlenme sırasındaki aralık ve oturum istatistikleri ve yüzme sonrası otomatik nabız ölçümü indirme özelliği)
Var (HRM-Tri™ and HRM-Swim™ ile birlikte)
İlave Özellikler
Hava entegrasyonu: Yok | CCR desteği: Yok
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR