< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera
Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera
Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera
Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera
Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera
Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera

Garmin Dash Cam 66W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera (010-02231-15)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺9.371,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.340,69(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

Adet :

1440p HD Kalitede Ekstra Geniş Görüşlü Kompakt, Göze Batmaz Araç İçi Kamerası

  • Ekstra geniş 180 derecelik görüş alanı, 1440p kalitesinde net görüntü kaydeder ve Garmin Clarity™ HDR, az ışıklı durumlarda artırılmış detay sağlar
  • Özel durumların görüntülerini otomatik olarak kaydeder ve saklar
  • Araç İçi Kamera Otomatik Senkronizasyon, akıllı telefonunuzdaki Garmin Drive™ uygulamasından dört adete kadar kameradan gelen görüntüleri kontrol etmenizi ve oynatmanızı sağlar
  • Ses kontrolü¹ kolayca bir video veya fotoğraf kaydetmenizi, ses kaydını başlatmanızı/durdurmanızı veya Travelapse™ video kaydetme özelliğini başlatmanızı/durdurmanızı sağlar
  • Sürücü uyarıları arasında sürücü farkındalığını artırmak için önden çarpışma, şeritten ayrılma uyarıları² ve “Git” uyarıları içerir; yakındaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları için bildirim alın³
  • 8GB microSD™ kart, Sınıf-10 veya daha hızlısını (dahil değil) gerektirir

 

 

Sesiniz İle Kontrol Edin

Araç içi kameranızı sesinizle kontrol edin. Bir videoyu veya hareketsiz görüntüyü kaydetmek, ses kaydını başlatmak/durdurmak veya Travelapse video kaydetme özelliğini başlatmak/durdurmak için “Tamam, Garmin” demeniz yeterli.

Anı Yakalayın

Bu araç içi kamerası ekstra geniş 180 derecelik görüş alanı ile, çapraz trafik dahil olmak üzere çevreyi daha da yakalar ve olayların nerede ve ne zaman gerçekleştiğini tam olarak gösteren ayrıntılı zaman ve GPS konum verileri içerir. Devamlı bir döngüde kesintisiz kayıt yapar. Çekimleri doğrudan araç içi kamera ekranında oynatın veya Garmin Drive uygulamasını kullanarak telefonunuzda inceleyin.

Dash Cam 66

Araç İçi Kamera Otomatik Senkronizasyon

Araç İçi Kamera Otomatik Senkronizasyon, neredeyse 360° tam kapsama alanı sağlamak için aracınızın ön, arka ve yanlarında dört adede kadar Garmin Araç İçi Kamerasını kablosuz olarak birbirine bağlar. Bir videoyu, bir araç içi kamerası ile kaydederseniz, diğerleri de videoyu kaydeder. Aynı anda iki açıdan "resim içinde resim" videosu oluşturmak için akıllı telefonunuzdaki Garmin Drive uygulamasını kullanın. Bu, videoları arkadaşlarınızla, sigorta acenteleriyle veya hukuki yetkililerle paylaşmayı kolaylaştırır.

Daha Fazla Farkındalıkla Sürün

Sürücü uyarıları daha güvenli sürüşü teşvik eder. Önden çarpışma, şeritten ayrılma ve “Git” uyarıları, sürücü farkındalığınızı artırmak için çalışır. Yakındaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları³ için uyarı alın.

Dash Cam 66

Yolculuğunuzu Travelapse ile Paylaşın

Travelapse özelliği, saatlerce süren yolculukları, birkaç dakikalık öne çıkan anlar halinde özetleyerek maceralarınızı kaydederek paylaşmak için kolay ve eğlenceli bir yol sağlar.

Ekstra USB Desteği

Birlikte verilen çift USB güç adaptörü, araç içi kameranıza güç verirken telefonları veya diğer aksesuarları şarj etme kapasitesini korur. Ayrıca, yukarı veya aşağı kablo yönlendirmesine izin vermek için iki güç kablosu seçeneği de dahildir.

Dash Cam 66

Park Halinde Koruma

Park modu, aracınız park halindeyken ve motoru çalışmazken aracınızın çevresini izler. Hareket algılanırsa otomatik olarak kayda başlar (ayrı satılan park modu kablosu gerektirir, profesyonel kurulum önerilir).

Dahili Bluetooth® ve Wi-Fi®

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi, Garmin Drive uygulamasını kullanarak kaydedilen medyayı kablosuz olarak görüntülemeyi, düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır.

Dash Cam 66
 
Galileo
Var
Önden çarpışma uyarıları, şeritten ayrılma uyarıları, "Git" uyarısı ve Garmin Real Vision™ için kamera destekli özellikler
Var
Çekimleri incelemek için mobil uygulama
Var (Garmin Drive™ uygulaması)
Araç İçi Kamera Otomatik Senkronizasyon
Var (4 kameraya kadar)
Video içinde GPS hızı ve konum bilgisi
Var
Clarity™ HDR
Var
Kare Hızı
60 FPS’ye kadar
Ses Kontrolü
Var
Görüş Alanı
180 derece
Kamera Çözünürlüğü
1440P
Özel Durum Algılama (G-Sensörü)
Var
Fiziksel boyutlar
GxUxD: 2.2" x 1.6" x 0.8" (5,6 x 4,0 x 2,1 cm)
GPS
Var
Veri kartları
En az 8 GB microSD™ kart (512 GB’a kadar destekler), Sınıf-10 veya daha hızlısını (dahil değil) gerektirir
Manyetik dayanak
Var
Pil ömrü
30 dakikaya kadar
Pil
Şarj edilebilir lityum iyon
Ağırlık
2.2 oz (61.3 g)
Ekran tipi
QVGA renkli TFT LCD
Ekran çözünürlüğü
320 x 240 piksel
Ekran boyutu
2.0" çapraz (5.1 cm)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR