< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin Alpha 50 Köpek Takip Cihazı ve T5 Tasma(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 50 Köpek Takip Cihazı ve T5 Tasma(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 50 Köpek Takip Cihazı ve T5 Tasma(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 50 Köpek Takip Cihazı ve T5 Tasma(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 50 Köpek Takip Cihazı ve T5 Tasma(GARMİN TÜRKİYE)

Garmin Alpha 50 Köpek Takip Cihazı ve T5 Tasma(GARMİN TÜRKİYE) (010-01635-21)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺23.901,37(KDV Dahil)
İndirimli : ₺21.272,22(KDV Dahil)


Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

Adet :

Spor Köpekleri için El Tipi Takip Sistemi

  • Bir Garmin T 5 tasma cihazıyla 9 mil'e (14,5 km) kadar veya T 5 mini tasma cihazıyla 4 mil'e (6,5 km) kadar menzil ile tek seferde maksimum 25 köpeği¹ takip eder
  • Köpekler koşuşurken 2,5 saniyelik güncelleme hızı daha hızlı konum takibi sağlar
  • GPS/GLONASS sinyali tek başına GPS'e kıyasla zorlu ortamlarda daha iyi uydu takibi sağlar
  • Ön yüklü TOPO U.S 100K haritalama ve ücretsiz 1 yıllık BirdsEye Satellite Imagery aboneliği ile gelir; Garmin HuntView kartlar ile uyumludur
  • Hunt Metrics verileri köpeklerinizin avlama şablonlarını ve davranışlarını analiz etmeye yardımcı olur; gezilen mesafe, kırda geçen süre ve dahasını gösterir

Alpha 50

Hızlı 2,5 saniyelik konum güncellemeleri ve maksimum 20 köpek¹ takibi kapasitesiyle Alpha 50, etkili bir el tipi köpek takip sistemidir. Sezgisel ve kullanımı kolay Alpha 50 el cihazı canlı 2.6 inç renkli ekran, ön yüklü TOPO U.S. 100K haritalama, opsiyonel cihaz içi yeniden şarj edilebilir pil ve alanda köpeğinizin takip alışkanlıklarını analiz etmeye yardımcı olan Hunt Metrics verilerine sahiptir, böylece nasıl daha verimli eğiteceğinizi bilirsiniz.

Köpeğinizin Her Hareketini Takip Edin

Her köpeğin konumunu 2,5 saniye kadar hızlı bir sürede aktarmak için Garmin T 5 veya T 5 mini tasma cihazlarının2 (ayrı satılır) kullanımıyla, Alpha 50 köpekler koştururken dahi takip ettikleri yolu belirlemede hızlıdır. Alpha’nın parlak, canlı ekranında köpeğinizin mevcut konumunu ve son olarak bulunduğu yerin bir izini görebilirsiniz. Ayrıca Dog Track sayfasına geçiş yaparak köpeğinizin güncel konumunu gösteren bir pusula görüntüleyebilirsiniz. Birden fazla köpeği takip ederken büyük resmi göz önünde bulundurmaya yardımcı olmak için harita sayfasını otomatik yakınlaştırmak kolaydır, böylece tüm köpekler ekranda istenildiği zaman görülebilir. Haritanın güncel zum ölçeğinde ekrana sığmayacak kadar uzakta bulunan köpekler, köpeğin konumu yönündeki ekran kenarında işaretlenebilir. Harita üzerinde görsel dağınıklığı azaltmak için “tümünü göster”, “birkaçını göster” ve “hiç gösterme” seçimleri arasında geçiş yapabilir ayrıca her bir köpeğin izinin ekranda görüntülenme süresini seçebilirsiniz. Köpek takip pusulasıyla birlikte bir başkasının kendi cihazındaki haritada köpeğinizin konumunu görüntüleyebilmesi için köpeğin iz kodunu paylaşabilirsiniz. Dahası, bir köpeğin kontrol kodunu paylaşarak bir başkasının köpeğinizin tasma üzerindeki cihazı yapılandırması ve kontrol etmesine izin verebilirsiniz.

Alpha 50

İlave Haritalama ile Daha Fazla Detay Görün

Alpha 50, TOPO U.S. 24K ve HuntView haritaları gibi (ayrı satılır) daha fazla haritalama seçeneği yüklemenize imkan tanıyan bir microSD™ kart slotuna sahiptir. Ayrıca yollarda adım adım sürüş yönlendirmeleri sağlayan City Navigator® NT harita verilerini tercih edebilirsiniz. Ek olarak, Alpha 50 BirdsEye Satellite Imagery'yi (ücretsiz 1 yıllık abonelik dahildir) destekler, böylece uydu görüntülerini cihazınıza indirebilir ve bunları haritalarınıza entegre edebilirsiniz. Alpha’nın haritalaması yakındaki önemli coğrafik özellikleri gösterir ve köpeğinizin bir dereyi geçip geçmediğini veya tehlikeli bir yola yaklaşıp yaklaşmadığını görmenizi sağlar.

Alpha 50 ayrıca kağıt üzerindeki veya elektronik haritaları cihazınız için indirilebilir haritalara dönüştüren ücretsiz bir yazılım olan Garmin Custom Maps ile uyumludur.

Hunt Metrics Verileri ile Takip Edin

Gelişmiş Hunt Metrics özelliği, eğitim olanaklarınızı en iyi hale getirmek için köpeğinizin avlama şablonlarını ve davranışlarını takip etmenize yardımcı olur. Köpeğinizin sürelerini, gezdiği mesafeleri ve genel puanlarını görebilirsiniz. Ek olarak Alpha 50 bir “yakalamak üzere” veya “köşeye sıkıştırma” olayı belirtildiğinde av sırasında bunların kaç defa olduğunu kaydeder.

Alpha 50

Sürünüzü Sayın

Avınızın izini sürüp yakaladıktan sonra o noktayı Alpha’nın Covey Counter™ özelliği ile işaretleyin. Bu size avınızı yakaladığınız tam konum, saat ve rakım ile uçmasına sebep olduğunuz veya oradan aldığınız kuş sayılarını da gösteren bir ara noktadır. Alpha “Kamyon” ve “Konaklama Yeri” gibi diğer özel ara noktaları kaydetmenize de izin verir, böylece av sonunda bu konumlara geri dönüş yolunu kolayca bulabilirsiniz. Alpha ayrıca besin kaynakları, ağaç kümeleri ve avla ilgili diğer noktalar için özel ikonlar sunar.

Her Gezintiyi Değerlendirin

Haritaları, ara noktaları, rotaları ve yolları görüntüleyip düzenlemenize imkan tanıyan BaseCamp™ yazılımıyla daha verimli bir av yolculuğu planlayın. Bu ücretsiz seyahat planlama yazılımı sayesinde arkadaşlarınız, aileniz ve köpek takipçisi arkadaşlarınız ile paylaşmak için Garmin Adventures'ı oluşturabilirsiniz. BaseCamp, topografik harita verisini, kontör çizgileri ve rakım profilleri de dahil olmak üzere 2D veya 3D olarak bilgisayar ekranınızda gösterebilir. Ücretsiz 1 yıllık BirdsEye Satellite Imagery aboneliği ile eşleştirildiğinde sınırsız sayıdaki uydu fotoğrafını cihazınıza aktarmanıza da imkan tanır.

Alpha 50

Kablosuz Paylaşım

Alpha 50 geniş kablosuz bağlanabilirlik seçenekleriyle birçok uyumlu Garmin cihazı için cihazdan cihaza veri aktarımını destekler. Örneğin, dış mekan Garmin DriveTrack™ 70 GPS navigasyon cihazı TOPO veya uydu fotoğrafı görünümleriyle hareketli haritasında köpek konumlarını alır ve görüntüler, köpeğinizin mevcut konumuna navigasyon işaretlerini gösterir. Aynı şekilde, fēnix® 3 GPS saatleri köpek durumu güncellemelerini alır ve bileğinizde bir bakışta görüntüleme için uyarı verir. Ayrıca, siz sahadayken iş halinde av lojistiğini ayarlamaya yardımcı olmak için Alpha 50 arkadaşlarınızın Oregon® handheld, Montana® handheld, GPSMAP® 64 chartplotter veya diğer ANT+® özelliği etkin cihazlar gibi uyumlu cihazlarla kablosuz şekilde bağlanma ve paylaşım yapma imkanı tanır.

Bilgisayarınızı Köpekleri Takip Etmek İçin Bir İstasyona Dönüştürün

Dizüstü bilgisayarınıza BaseStation yazılımını yükleyerek onu birden fazla köpeği (T 5 veya T 5 mini köpek cihazlarına sahip) takip edebileceğiniz bir arazi kontrol merkezine dönüştürün. Bilgisayarınızın daha geniş ekranında gerçek zamanlı GPS bilgilerini görüntüleyin. Bu onu köpek arama ve kurtarma ekipleri için ideal kılar. Dahası GPS/GLONASS destekli olduğundan, internet ve GSM şebekelerine erişilemediği yerlerde dahi takip deneyimi yaşarsınız.

Alpha 50

Dayanıklı, Su Geçirmez, Uzun Ömürlü

Alpha 50, tüm Garmin dış mekan ürünleri gibi verimli, kullanımı kolay, güvenilir olmasının yanında ve rüzgarlı, engebeli ve sulu eğitim ve av koşullarına dayanacak kadar sağlam şekilde tasarlanmıştır. Bu el cihazı IPX7 uyarınca su geçirmezdir ve standart AA piller ile çalışır veya opsiyonel olarak cihaz içinde yeniden şarj edilebilen uzun ömürlü NiMH pil takımı ile mevcuttur. Dahası, Alpha 50 cihazınızı düşürürseniz veya alanda kaybederseniz, reflektör özellikli turuncu kasası onu arayıp bulmayı kolay hale getirir.

Alpha 50
  • ¹ İlave köpek cihazları gerekir; ayrı satılır
  • ² Alpha 50 ayrıca TT™ 15 ve TT™ 15 mini köpek cihazları ile uyumludur (yalnızca takip için)
 
Dahili Hafıza
4GB
Garmin Connect™ uyumu
var
Gelgit tablosu
var
Özel harita uyumu
var
Geocaching uyumu
Yes (Kağıtsız)
Otomatik yönlendirme (yollarda dönüş yönlendirme)
Var (ayrıntılı yollar için isteğe bağlı haritalama)
Güneş ve ay bilgisi
var
Av / balık takvimi
var
Alan hesaplama
var
Pusula (eğim kompanzasyonlu 3 eksenli)
Var (tilt-compensated 3-axis)
Barometrik altimetre
Var
Yol noktaları/favoriler/konumlar
2000
Rota kaydı
10,000 nokta, 200 kayıtlı rota
Rotalar
200
Kişisel ilgi noktaları ekleme
Var
Kabul edilen hafıza kartları
microSD ™ Kart (dahil değil)
Boyutlar
6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Harita ekleme özelliği
Var
Ön yüklü haritalar
Hayır
Basemap
Var
Kamera
Hayır
Yüksek Hassasiyetli Alıcı
Var
Arayüz
USB
Cihazdan cihaza transfer (benzer cihazlardan)
Var
Battery life
20 saate kadar (Alpha 50)
Pil
Opsiyonel 2 AA NiMH veya standart (dahil değil)
Ekran Çözünürlüğü, GxY
160 x 240 pixels
Ekran Boyutu, GxY
3.6 x 5.5 cm; 6.6 cm (2.6 ") diyagonal
Ekran Tipi
Yarı iletken, 65-K renkli TFT dokunmatik ekran
Su Geçirmezlik
IPX7
Ağırlık
260.1 gr (pil dahil)