< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Bose SoundSport Free Turuncu Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose SoundSport Free Turuncu Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose SoundSport Free Turuncu Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)

Bose SoundSport Free Turuncu Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) (774373-0030)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺6.978,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.344,00(KDV Dahil)

KABLO YOK. ENGEL YOK.Ücretsiz Kargo

ADET :

 

 

Tasarımla mükemmelleştirilmiş kulaklık

 

Bu kulaklıkların içindeki teknoloji söz konusu olduğunda en son detaya kadar dikkat ettik - gelişmiş ses için devrelerin özel ayarlanmasından maksimum Bluetooth® sinyal gücü için anten pozisyonundaki en ufak detaya kadar. Sonuç? İster elinizde, ister cebinizde, ister kol bandınızda takılı olsun, isterseniz de koşu bandının üstünde oturuyor olsun temiz ve tutarlı performans veren bir kulaklık... Üstelik görünürde tek bir kablo olmadan!

Tasarımla mükemmelleştirilmiş kulaklık

 

 

Her koşulda sabit

 

Her koşulda sabit

 

Bu kulaklıklar eşsiz bir konfor ve stabil oturuş uyumuna sahiptirler. Bunun sebebi kanatçık kulağınızın kepçesine doğal olarak oturur ve kulağınızın içine eşit derecede yayılan StayHear+ Sport uçlarıdır. Düşmezler, ama konforlu bir oturuşa sahiptirler. Ve siz de antrenmanınızı bir üst seviyeye taşımaya odaklanabilirsiniz.

 

Üstün performans için üstün güç

 

Daha iyi bir atletik performansa sahip olmak yıllarca emek gerektirir. Kulaklıklarımızın performansını mükemmelleştirmek için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Biz de bunun üstünde onlarca senedir çalışıyoruz. Volüme optimize edilmiş EQ ve Bose’un özel dijital sinyal işleme kabiliyeti müziği her volümde dolgun ve dengeli üretir. Spor salonu ne kadar kalabalık olursa olsun müzik listeniz sizi enerjik tutacaktır.

Üstün performans için üstün güç

 

 

Ter. Ter dökmeden terleyin.

 

Ter. Ter dökmeden terleyin.

 

Su ve kulaklıklar genel olarak pek uyuşmazlar. Ancak kulaklıklarınızın suya dayanması için bir yol bulduk. Açık portlarda su-itici ağ kullanarak iç kesimdeki komponentleri kuru ve tamamıyla fonksiyonel tutabiliyoruz. Bu kulaklıklar ter ve sudan korkmaz. Artık hava koşulları egzersizinizi ertelemek için bir sebep değil.

 

Bir taşıma çantasından daha fazlası.

 

Tek bir şarjdan sonra kulaklıklar 5 saatlik kullanım süresine sahiptir. Neredeyse her türlü antrenmanda size güç verecek kadar. İşiniz bittiğinde, yeniden şarj olması için onları kutusuna koyun. Taşıma çantası onları korurken iki tam şarjlı kullanıma kadar (veya 10 saatlik pil ömrüne kadar) size şarj sağlar. Ayrıca, 15 dakikalık hızlı bir şarj size 45 dakikalık pil ömrü sağlayacaktır.

Bir taşıma çantasından daha fazlası.

 

 

Bir uygulama. Tam kontrol.

 

Bir uygulama. Tam kontrol.

 

Bose Connect uygulaması ürününüzün size sunduğu her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Kurmakla uğraşmak yerine müziğinizin keyfini daha çok çıkarmak için ipuçları alın, ürün özelliklerini ortaya çıkarın ve ayarlarınızı kişiselleştirin. Kulaklıklarınızdan birini kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Ya da ikisini de? Korkmayın, Bose Connect uygulaması sizin için var. Find My Buds özelliğini aktive ederek kolaylıkla kulaklıklarınızın en son bağlandığı yeri görebilirsiniz. Haritayı takip edin ve kulaklıklarınızı bulun!

 

 

 

Kablosuz sinyallerin güç ve güvenilirliğini maksimize etmek için tasarlandılar. GÜVENİLİR BAĞLANTI

Kablosuz sinyallerin güç ve güvenilirliğini maksimize etmek için tasarlandılar.

 

 

5 saat pil ömrü PİL VE TAŞIMA ÇANTASI

5 saat pil ömrü. Güvenli bir biçimde şarj olmaları için onları kutuya yerleştirmeniz yeterli. Kutu 10 saat şarj süresine sahiptir.

 

 

IPX4 teknolojisi sayesinde kulaklıklar tere ve yağmura dayanıklı. SUYA DAYANIKLI

IPX4 teknolojisi sayesinde kulaklıklar tere ve yağmura dayanıklı.

 

 

TAM ANLAMIYLA KABLOSUZ TAM ANLAMIYLA KABLOSUZ

Tamamıyla özgür olmanın tadını çıkartın.

 

 

Tüm ses seviyelerinde tutarlı performans. VOLÜME OPTİMİZE EDİLMİŞ EQ

Tüm ses seviyelerinde tutarlı performans.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Ek Detaylar : ○ Şarj edilebilir lityum-iyon pil
○ Şarj süresi: 2 saat
○ Pil ömrü: 5 saat (Her şarjda)
○ Bose Connect uygulamasıyla MusicShare özelliği desteklenmemektedir.
○ Yapılan telefon konuşmalarında tek kulaklıktan ses gelmektedir.
Kablosuz Boyutlar / Ağırlık : ○ Kulaklıklar: 3.12 cm Y x 2.5 cm G x 3 cm D (15 g herbiri)
○ Kutu: 3.75 cm Y x 10 cm G x 4.75 cm D (80 g)
KUTUDA NELER VAR? : ○ SoundSport Free kablosuz kulaklık
○ Taşınabilir şarj kutusuPortable charging case
○ 3 farklı boyutta StayHear+ Sport uçları
○ USB kablosu

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Ek Detaylar : ○ Şarj edilebilir lityum-iyon pil
○ Şarj süresi: 2 saat
○ Pil ömrü: 5 saat (Her şarjda)
○ Bose Connect uygulamasıyla MusicShare özelliği desteklenmemektedir.
○ Yapılan telefon konuşmalarında tek kulaklıktan ses gelmektedir.
Kablosuz Boyutlar / Ağırlık : ○ Kulaklıklar: 3.12 cm Y x 2.5 cm G x 3 cm D (15 g herbiri)
○ Kutu: 3.75 cm Y x 10 cm G x 4.75 cm D (80 g)
KUTUDA NELER VAR? : ○ SoundSport Free kablosuz kulaklık
○ Taşınabilir şarj kutusuPortable charging case
○ 3 farklı boyutta StayHear+ Sport uçları
○ USB kablosu

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar, bir tablette film izleme gibi, video izlerken ses sağlamak için kullanılabilir mi?

Evet. Ancak, ses deneyimi kalitesi, özellikle de ses ve video arasındaki senkronizasyon, tehlikeye girebilir. Kablosuz kulaklıklarda; ses ve video arasında biraz gecikme sorunu vardır. Gecikme, cihaza, işletim sistemine, uygulamalara, bulut tabanlı içeriğe, ağ altyapısına ve kulaklıklara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar suya dayanıklı mıdır?

Hayır, SoundSport Free kablosuz kulaklıklar tere ve yağmura dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Ancak su altında ya da yüzerken kullanıma uygun değildirler.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar ile çağrı cevaplanabilir mi?

Evet. SoundSport Free kablosuz kulaklıklar, Bluetooth HFP profilini destekleyen bir akıllı telefona bağlandığında, aramalarda kullanım için sağ kulak-içi kulakta bulunan, entegre bir çift mikrofon dizisine sahiptir. Sağ kulaklıktaki mikrofon setinde arama sesi duyulacaktır. Kulaklıklar, normal aramalara ek olarak, Skype veya FaceTime gibi internet üzerinden ses protokolü’nü (VoIP) kullanan birçok uygulama ile de birlikte çalışır.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıkları mobil cihazıma nasıl bağlarım?

Kulak-içi kulaklıklar kutusundan çıkarıldığında, otomatik olarak keşif moduna girecek ve mobil cihazınız tarafından tespit edilebilecektir. Cihazınızı bağlamak, daha fazla özellik öğrenmek ve bağlanma işlemini bitirmek için Bose Connect uygulamasını indirin. Bose Connect uygulamasına sahip değilseniz, kulaklıkları bağlamak için akıllı telefonunuzun bluetooth menüsündeki talimatları izleyin. Bağlantı yapıldıktan sonra, her iki kulak-içi kulaklıktaki bluetooth LED’i beyaza dönecektir. Ek aygıtları bağlamak için, bluetooth LED’inin maviye dönüşmesini görene kadar sağ kulak-içi kulaklıkta konuşulan “bağlanmaya hazır” sesli komutunu duyana kadar sol kulak-içi kulaklık üzerindeki bluetooth düğmesine basılı tutun. Ardından, eşleştirmeyi tamamlamak için Bose Connect uygulamasındaki yönergeleri izleyin.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıkların menzili nedir?

SoundSport Free kulaklıklar sağ kulaklık kullanılarak kaynak cihaza bağlanır. Sağdaki kulak-içi kulaklık ve aygıt birbirinden 9 m (30 ft) uzaklıkta olduğu sürece, sağdaki kulaklık ses cihazından gelen sesi verecektir. Soldaki kulak-içi kulaklık, şarj edilmeden ve sağ kulak-içi kulaklık 9 m (30 ft) içinde olduğu sürece sağ kulak-içi kulaklığa bağlı kalacaktır. Bu aralıklar, duvarlar ve kapılar gibi fiziksel engeller veya diğer elektronik cihazların girişimi ile azaltılabilir.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıkları nasıl şarj ederim?

SoundSport Free kulaklıklar, birlikte verilen şarj kutusuna yerleştirilerek şarj edilir. Kutunun şarj gücü varsa, otomatik olarak kulaklıklı mikrofon setini şarj edecektir. Kulaklıklı mikrofon seti üzerindeki LED lambaları yanıp söndüğünde şarj oluyor demektir. Kulaklıkların tamamen şarj olması için 2 saat kadar bekleyin. Tamamen şarj olduklarında, pil gösterge ışığı düz olacak ve sonunda kapanacaktır. Kutunun enerjisi yetersizse, verilen kabloyu kutuya takın ve diğer ucunu bir bilgisayardaki bir USB bağlantı noktasına veya duvar şarj cihazına (ayrı olarak satılır) takın.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıkların pil performansı nedir?

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar 5 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Pil ömrü, sesli müzik dinlerken veya telefon görüşmesi yaparken tam şarjlı kulaklıkların kullanılabildiği saat sayısı olarak tanımlanır. Dahil olan şarj kutusu, kulaklıklı mikrofon seti için en fazla on saatlik kullanım süresi sağlayabilir.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıklardan pil bittiğinde dahi müzik dinlenebilir mi?

Hayır. SoundSport Free kablosuz kulaklıklarla pil tamamen bittiğinde müzik dinlenemez.

 

 

Pili hızlı şarj edilebilir mi?

Evet. Eğer pil bitmişse, 15 dakikalık hızlı şarj size 45 dakika kullanım süresi sunar.

 

 

Sağ kulak-içi kulaklık üzerindeki düğmeler ne işe yarar?

Daha büyük olan, orta düğme, çok işlevli düğmedir. Videolar ve müzikler için oynatma / duraklatma ve diğer şarkı/video kontrollerini sağlar, çağrı cevaplar ve aramaları bitirir; ayrıca telefonunuzun Siri’ye veya Google Asistanına erişim sağlar. Çok işlevli düğmenin her iki yanındaki düğmeler ses +/- düğmeleridir. Ses seviyesini kolayca ayarlamanızı sağlarlar.

 

 

StayHear + Sport kulaklık uçlarının, orijinal StayHear kulaklık uçlarından farkı nedir?

StayHear + Sport kulaklık uçları, orijinal StayHear kulaklık uçları gibi yumuşak bir silikon malzemeden yapılmıştır, ancak ses performansını artırmaya yardımcı olan kulak kanalının girişinde nazik bir görüntü oluşturmak için benzersiz bir şemsiye şeklinde tasarım kullanılmıştır.

 

 

StayHear+ Sport kulaklık uçlarının boyutlarını nasıl ayırt edebilirim?

StayHear+ Sport kulaklık uçları boyutlarına göre farklı renklerde tasarlanmıştır. Beyaz = Küçük Gri = Orta Siyah = Büyük

 

 

StayHear+ Sport kulaklık uçlarını nasıl değiştiririm?

Kulaklığın dibinden tutarak, bağlı olan StayHear + Sport ucunu hafifçe kavrayın ve kulak-içi kulaklıktan çıkartın. Dikkat: Yırtılmayı önlemek için, StayHear + Sport ucunu tabanından tutun. Uç kanadını çekmeyin.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar ses tanıma uygulamaları ile çalışır mı?

Evet. Çok fonksiyonlu düğmeye 1 saniye basılı tuttuğunuzda, bu özelliği destekleyen mobil cihazlarda ses tanıma işlemi başlatılır.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklığı nasıl temizlerim?

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar, kuru bir şekilde silinerek her kullanımdan sonra temizlenmelidir. Kulaklıklara ufak aralıklardan nem girmesine izin vermemeye dikkat edin. Ayrıca, bu alanlarda herhangi bir kir veya pislik bırakmamaya dikkat edin. Bağlantı noktalarını hava püskürtmeyin.

 

 

SoundSport Free kablosuz kulaklıklar uçak gürültüsünü engeller mi?

Hayır. SoundSport Free kablosuz kulaklıklar gürültü engelleme teknolojisine sahip değildir. Gürültü engeli için Bose QuietComfort ve QuietControl serisi kulaklıkları önerir.

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR