< < Önceki Sayfaya Dön
Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR)
Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR)
Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR)
Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR)
Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR)
Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR)

Bose Soundbar 500 Siyah Bluetooth Ses Sistemi (BOSE TR) (799702-2100)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺32.114,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29.161,02(KDV Dahil)

BÜYÜK SES. KÜÇÜK BOYUT.Ücretsiz Kargo

ADET :

 

 

Çok ince tasarımdan çok yüksek performans.

 

Sadece 5 cm yüksekliğe sahip olan bu soundbar TV ekranınızın altında kolaylıkla gözden kaybolur, duyana kadar orda olduğunu bile bilmezsiniz. Entegre Amazon Alexa fonksiyonuyla parmağınızı bile kıpırdatmak zorunda değilsiniz. Bose Home Speaker 500 gibi büyük farklar yaratanlar ufak detaylardır. En ince soundbarımız olabilir ama inanmak için duymanız gerekecek olan güçlü akustiklerle odanızı dolduracak. Gelin ve kendiniz deneyimleyin.

Çok ince tasarımdan çok yüksek performans.

 

 

Entegre sesli kontrol.

 

Entegre sesli kontrol.

 

Bose Soundbar 500'e entegre edilen Amazon Alexa fonksiyonuyla müziğinizi kontrol edebilir, bilgi alabilir, gününüzü yönetebilir, ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Parmağınızı bile kıpırdatmadan Alexa'nın size sunabileceği her şeye erişiminiz olabilir. Ama Alexa sizi duyamazsa ne işe yarar ki? Müzik ne kadar yüksek olursa olsun sizi duyabilecek özel olarak tasarlanmış sekiz mikrafonlu dizilimin sunduğu gelişmiş ses algılamasını deneyimleyin. Ve marifetli bir ışık çubuğu görsel olarak size Alexa'nın dinlediği, düşündüğü veya konuştuğu durumları gösterecek. Ve de gittikçe daha da iyi olacak. Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle yeni fonksiyonlarda eklenecek.

 

Müzik. İstediğiniz her şekilde.

 

Dinlemek istedikleriniz için oldukça fazla seçeneğiniz var. Ev Wi-Fi ağınızdan tek bir dokunuşla Spotify veya Amazon Music gibi favori müzik kaynaklarınızı oynatın. Veya, telefon, tablet gibi her türlü cihazını kaynak olarak kullanmak için Bluetooth bağlantısını kullanın. Apple AirPlay 2 2019 yılının başlarında geliyor.

Müzik. İstediğiniz her şekilde.

 

 

Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.

 

Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.

 

Bose Music uygulamasıyla kolaylıkla bütün müzik kaynaklarınızı tek bir noktadan görebilir. İstasyonlar, çalma listeleri ve servisler arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Bose Soundbar 500'ü kontrol etmenin başka bir kolay yoludur. Uygulamayla kanalları atamak kolaydır ki sevdiğiniz müzik sadece bir dokunuş kadar size uzak olsun. Birden fazla kullanıcı deneyimlerini ve içeriklerini kişiselleştirebilirler.

 

Kaliteli tasarım, içinde ve dışında.

 

Bose Soundbar 500 görünüşü sesi kadar mükemmeldir. Kaynaksız, anodize edilmiş alüminyum gövde her odaya uygunluktaki rafine edilmiş bir tasarım sunar.

Kaliteli tasarım, içinde ve dışında.

 

 

Yeni Bose ailesiyle tanışın.

 

Yeni Bose ailesiyle tanışın.

 

Bose Soundbar 500 yeni bir akıllı hoparlör ve soundbar ailesinin parçasıdır. Daha çok odada daha çok müziğin keyfini çıkarabilmeniz için hepsi beraber çalışabilir. Ve Alexa sesli kontrolleriyle dilinizin ucunda milyonlarca şarkı olacak. Herşeyi Bose Music uygulamasından yönetebilirsiniz. Bütün eğlencenize - müzik, film ve TV - istediğiniz her odada hayat verin.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Boyutlar : ○ Hoparlör: 4.44 cm Y x 80 cm G x 10.16 cm D (3.18 kg)
Ek Detaylar : ○ Desteklenen audio formatı: Dolby Digital
○ Video kaynak uyumluluğu: HDMI
Girişler ve Çıkışlar : ○ Audio Geri-Dönüş Kanallı HDMI çıkışı (ARC)
○ Gelişmiş Audio Geri-Dönüş Kanalı (eARC)
○ Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC)
○ Optik TOSLink
○ Güç girişi
○ USB girişi
Kutuda neler var? : ○ Bose Soundbar 500
○ Uzaktan kumanda
○ İki AAA pil
○ ADAPTiQ başlığı
○ HDMI kablosu
○ Güç kablosu

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

 

Bose Soundbar 500 televizyonuma nasıl bağlanır?

Bose Soundbar 500'ü televizyonunuza bağlamanın en kolay yolu kutunun içinden çıkan HDMI kablosudur. Eğer TV'niz HDMI-ARC veya HDMI-eARC bağlantısına sahipse o girişi seçmelisiniz. Eğer TV'niz HDMI bağlantısına sahip değilse o zaman Bose Soundbar 500'ünüzü televizyonunuza optik kablosunu kullanarak bağlayabilirsiniz.

 

 

Bose Soundbar 500 duvara monte edilebilir mi?

Evet. Opsiyonel olan Bose Soundbar Duvar Askı Aparatı soundbarı duvara monte etmenize olanak sağlar.

 

 

ADAPTiQ ses kalibrasyonun sistemini Bose Soundbar 500'de nasıl çalıştırırım?

ADAPTiQ genel kurulum prosedürünün bir parçasıdır ve Bose Music uygulaması üstünden yapılır. Bose Music uygulaması inip kurulum süreci başladıktan sonra ADAPTiQ kalibrasyonunu yapmanız için yönlendiriliceksiniz. Eğer kurulum sırasında ADAPTiQ kalibrasyonunu pas geçerseniz - veya odanızı ilk kurulumdan sonra büyük ölçüde değiştirirseniz - uygulamaya geri dönüp yeniden kalibre edebilirsiniz. Uygulamada ADAPTiQ kalibrasyonunu başlatın ve komutları takip edin.

 

 

Bose Soundbar 500'e Bluetooth® cihazımı nasıl bağlarım?

Bluetooth® kaynak butonuna basıp birkaç saniye basılı tutun. Mobil cihazınızın eşleşme modunda olduğundan emin olun ve listeden Bose Soundbar 500'ü seçin. Bose Music uygulamasını kullanarak da mobil cihazınızı soundbarla eşleştirebilirsiniz.

 

 

Bose Soundbar 500 Bluetooth® eşleşmesi için NFC teknolojisine sahip midir?

Hayır.

 

 

Diğer cihazları Bose Soundbar kumandasıyla nasıl kontrol ederim?

Cihazlarınızı kontrol etmek için iki yol vardır: HDMI-CEC ve IR. Soundbar HDMI-CEC üstünden bağlı cihazlarınızı (TV, Blu-ray Disc™ oynatıcı, oyun konsolları, vs.) kontrol edebilir. Bu şekilde herhangi bir programlama gerekmeden diğer cihazlarınızı çalıştırıp kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda tek bir butona basarak birden fazla cihazı çalıştırıp kaynak seçimini yaparak tek dokunuşla eğlencenize başlamanıza olanak sağlar. Ancak, her cihaz bu komutlara cevap veremez. Özellikle, kablo ve uydu alıcıları HDMI komutlarına cevap veremeyebilir. HDMI komutlarına cevap vermeyen cihazları kontrol etmek için, Bose Soundbar 500 için opsiyonel bir aksesuar olan, Bose Soundbar Evrensel kumandasını programlayabilir.

 

 

Bose Soundbar 500'ün HDMI-eARC uyumluluğu var mıdır?

Evet.

 

 

Bose Soundbar 500'den optimal ses performansı almak için ne tür yerleştirme talimatları göz önüne alınmalıdır?

Bose Soundbar 500 odanızdaki yansıtıcı yüzeyleri kullanarak geniş ev sinema deneyimi yaşatır. Optimal ses performansı için soundbar iki duvar arasında eşit mesafede televizyonunuzun orta-ön hizasında konumlandırılmalıdır. Soundbarın önüne herhangi bir obje konulmamalıdır, ve ses sahnesini limitleyeceğinden kabin içine gömülmüş olarak yerleştirilmemelidir. Aynı zamanda, Bose Soundbar 500'ün iki yanında da yan-atımlı sürücü bulunduğundan, yanlarına herhangi bir şey konumlandırılmamalıdır.

 

 

Uydu alıcıları, iPod, oyun sistemleri gibi kaynak cihazları direkt olarak Bose Soundbar 500'e bağlanabilir mi?

Hayır. Kaynakların hepsi TV'nize bağlanıp tek bir kabloyla (HDMI veya optik kablo kullanılarak) TV'nizden soundbara bağlanır.

 

 

Bose Music uygulamasındaki presetlerimi Bose Soundbar 500'de kullanabilir miyim?

Evet. Bose Soundbar 500 Bose Music uygulaması ve kumanda üstündeki presetleri kullanır.

 

 

Kablosuz bas ve soundbar modellerini birbirine bağlayabilir miyiz?

Evet. Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700, Bass Module 500 ve Bass Module 700 modellerinin hepsi aynı kablosuz haberleşme protokolünü kullanır ve beraber kullanılabilirler (mesela Bose Soundbar 700 hoparlörü Bose Bass Module 500'le veya Bose Soundbar 500 hoparlörü Bose Bass Module 700'le eşleştirilebilir). Ancak, Bose Soundbar 500 ve Bose Soundbar 700 ürün grupları kendi gruplarıyla uyumlu olacak şekilde tasarım diline ve malzemelerine sahiptirler (mesela Bose Soundbar 500 ürün grubu ve Bose Soundbar 700 ürün grubu). Bose Soundbar 700 ürünlerinin üstündeki cam üstü kendi ürün grubuyla, bir Bose Soundbar 500 ürünün bir Bose Soundbar 700 ürünüyle uyumuna kıyasla, daha uyumlu gözükür.

 

 

Bose Soundbar 500'le nasıl bir kumanda gelir?

Bose Soundbar 500 temel bir IR uzaktan kumandasıyla gelir. Kumanda ve soundbar arasında görüş hattı gerektirir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR