< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)

Bose QuietComfort 35 II Siyah Kablosuz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) (789564-0010)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺15.182,81(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.802,56(KDV Dahil)

BOSE'DAN EN İYİSİ. ŞİMDİ AMAZON ALEXA VE GOOGLE ASSİSTANT İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ ŞEKİLDEÜcretsiz Kargo

ADET :

 

 

Daha daha iyi

 

Müziğinizi her yere taşımak istediğinizde size ayak uydurabilecek bir kulaklığa ihtiyacınız var. Cam içerikli naylon ve korosyona dayanıklı paslanmaz çelikle, darbelere dayanıklı materyallerle, temponuza dayanmak için tasarlandılar. Ama onları her yere götürüp bütün gün dinlediğinizde konforlu da olmalılar. Bu yüzden QC 35'in kafa bandı sadece yumuşak değildir, lükstür. Yatlarda ve lüks arabalarda kullanılan yumuşak kaplama malzemesi olan Alcantara'yla kaplanan kafa bandı bütün gün konforlu kullanıma olanak sağlar. Ve konforlu kulaklık yastıkları kafanızda kulaklık yokmuş gibi hissetmeniz için sentetik protein deriden yapılır.

Daha daha iyi

 

 

20 saatlik  pil ömrü

 

20 saatlik pil ömrü

 

20 saate kadar müziğinizin keyfini çıkarın. Ve piliniz sonunda bittiğinde, hızlı bir 15-dakkalık şarj size 2.5 saat daha verir. Şarj etme olanağından yoksun kaldığınız zamanlarda da kutudan çıkan ses kablosunu takın ve müziğiniz çalmaya devam etsin.

 

Her yükseklikte şaşırtıcı ses performansı

 

Hafif kulaklıkların plastikten yapıldığı ve kolay bozulduğu algısı vardır. Bu yüzden biz plastik kullanmıyoruz. Biz hafif hissedilmesine rağmen yüksek derecede sağlamlık sağlayan cam ilave edilmiş naylon kullanıyoruz. Bu kulaklıkların güçlü son rötuşları bulunmaktadır. Kafa bandı yayları ve milleri için kullanılan paslanmaz çelik, bu kulaklıkların günlük kullanıma dayanıklı olmasını sağlar.

Her yükseklikte şaşırtıcı ses performansı

 

 

Hayatınızı kolaylaştırın…

 

Hayatınızı kolaylaştırın…

 

Sesinizi kullanmak kolay. Sadece Alexa veya Google Assistant'dan eve gitmeniz için yardım isteyin, yapılacaklar listenize bir şey ekleyin, hava durumunu kontrol edin. Hepsini telefonunuza bakmadan yapabilirsiniz.

 

Bir uygulama. Tam kontrol.

 

Bose Connect uygulaması ürününüzün size sunduğu her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Kurmakla uğraşmak yerine müziğinizin keyfini daha çok çıkarmak için ipuçları alın, ürün özelliklerini ortaya çıkarın ve ayarlarınızı kişiselleştirin. İster havalimanında olun ister kütüphanede, gürültü giderme seviyesini değiştirerek ne kadar duymak (ya da duymamak) istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Ve hatırlayın, paylaşmak önemlidir. İki Bose kulaklığına bağlanabilirsiniz ki siz ve arkadaşınız aynı müziği aynı anda dinleyebilsin. Umarız ki süper bir şarkı listeniz hazır bekliyor.

Bir uygulama. Tam kontrol.

 

 

Anahtarı aç. Hissi yaşa.

 

Anahtarı aç. Hissi yaşa.

 

O hissi biliyorsunuz. Dünya'nın geri kalanının eriyip gittiği ve sizin sadece siz ve müziğinizin olduğu bir yere gittiğinizdeki his. Akustik Gürültü Giderme teknolojimizle bu hissi sadece bir anahtarı açarak hissedebilirsiniz. Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir, sonra da ters sinyalle yok eder. Ama orda durmadık. Gürültü giderme seviyesini etrafınıza daha iyi uyum sağlamak için üç seviye içinde değiştirebilirsiniz. Bu şekilde müzik sizi nasıl hissettirirse hissettirsin gerçekten hissedebilirsiniz. Hiç bir şey yolunuza çıkmadan.

 

Bose + Kendi sesiniz

 

İşte şimdi konuşuyorsunuz! QuietComfort 35 II kablosuz kulaklıklar Amazon Alexa ve Google Assistant için optimize edilmiştir. Artık bütün gün kendi sesinizle müziğinizin keyfini çıkarıp bilgi alıp gününüzü yönetebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin. Sadece Aksiyon butonunu yardım için basıp tutun. Ve QC35 II kulaklıkları gürültüyü engelleyip kendinizi müziğinizde kaybetmek için hala son kalite gürültü giderme teknolojisine sahiptir. Sesli asistan yok mu? Problem yok. Amazon Alexa veya Google Assistant kullanıcısı değilseniz endişelenmeyin. Özel kontrolle gürültü giderme seviyesini üç farklı seviyede değiştirmek için aksiyon butonunu kullanabilirsiniz.

Bose + Kendi sesiniz

 

 

 

Telefon ve akıllı cihazlarınızla bluetooth bağlantısı sağlamaktadır. BLUETOOTH BAĞLANTI

Telefon ve akıllı cihazlarınızla bluetooth bağlantısı sağlamaktadır.

 

 

Her volüm seviyesinde tutarlı performans için. EKOLAYZER

Her volüm seviyesinde tutarlı performans için.

 

 

PİL ÖMRÜ PİL ÖMRÜ

20 saate kadar müziğinizin keyfini çıkarın. Ve piliniz sonunda bittiğinde, hızlı bir 15-dakkalık şarj size 2.5 saat daha verir.

 

 

Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir. Sonra da ters sinyalle yok eder. SES ENGELLEYİCİ

Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir. Sonra da ters sinyalle yok eder.

 

 

Bluetooth® eşleşme sürecinde size sesle yardımcı olacağız. SESLİ CEVAP

Bluetooth® eşleşme sürecinde size sesle yardımcı olacağız.

 

 

Alexa veya Google Assistant'la konuşmanı başlatmak için sadece Aksiyon butonuna bas ve tut. SPEAKERS

Alexa veya Google Assistant'la konuşmanı başlatmak için sadece Aksiyon butonuna bas ve tut.

 

 

Duy ve duyul. Rüzgarlı veya gürültülü olduğunda bile. TEMİZ TELEFON ARAMALARI

Duy ve duyul. Rüzgarlı veya gürültülü olduğunda bile.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Kulaklıklar : ○ Yükseklik: 18.00 cm
○ Genişlik: 17.00 cm
○ Derinlik: 8.10 cm
○ Ağırlık: 310 g
Kutuda Neler Var? : ○ QC®35 II kulaklıklar
○ Kablolu bağlantı için ses kablosu
○ USB şarj kablosu
○ Taşıma çantası
Ses kablosu : ○ Uzunluk: 1.2 m
USB Kablosu : ○ 30.5 cm

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıklar ile QuietComfort® 35 kablosuz kulaklıklar arasındaki fark nedir?

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıklar, QuietComfort® 35 kablosuz kulaklıklar ile eşsiz gürültü azaltma teknolojisi, kablosuz özgürlük, ses performansı, çift mikrofon sistemi ve 20 saatlik pil ömrü ile eşsiz kombinasyonu sunuyor. Bununla birlikte, QuietComfort® 35 kablosuz kulaklıklar II’nin sol kulak arkasında yeni bir Eylem düğmesi var. Google Assistant’ın bulunduğu ülkelerde ve dillerde bu düğme Google Assistant’a anında erişmenizi sağlar. Google Asistan’ın bulunmadığı ülkelerde, nereye giderseniz gidin en iyi performans için üç farklı ANR ayarında hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.

 

 

TriPort akustik kulaklık yapısı nedir?

Tescilli TriPort akustik kulaklık yapısı, kulaklıkları havalandırmak ve kulaklık boyutunu arttırmadan akustik hacmi etkili bir şekilde büyütmek için dış bağlantı noktalarını kullanır. Sonuç, daha küçük, daha hafif, daha rahat bir kulaklıktan gelen daha iyi ses ve aktif gürültü azaltma yöntemidir. TriPort akustik kulaklık yapısı, tüm tüketici kulaklıklarımızda mevcuttur.

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıklar ile toplamda elde edilen gürültü engeli nasıldır?

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıklar hem aktif hem de pasif gürültü azaltma teknolojilerini kullanmaktadır. Mikrofonları hem kulaklıkların içine hem de dışına yerleştirerek, aktif gürültünün azaltılması için sofistike bir elektronik yaklaşımı kullanıyorlar. Elektronik sistemi hemen hemen her ortamda sesi algılar ve ardından karşı karşıya kalan bir iptal sinyali üretmek için anı ölçer, karşılaştırır ve anında tepki verir. Pasif gürültü azaltma, kulaklık ve yastıklar için seçilen akustik tasarım ve malzemeler kombinasyonu ile gerçekleştirilir.

 

 

NFC nedir?

Near Field Communication (NFC), iki NFC özellikli cihazın birbirlerine tipik olarak 10 santimden (4 in.) yakına yerleştirildiklerinde birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan kısa menzilli bir kablosuz teknolojisidir. QuietComfort® 35 kulaklıklar için NFC, Bluetooth eşleştirmesini kolaylaştırmak için kullanıldı. Akıllı cep telefonu gibi NFC özellikli bir cihaz sağ kulaklığın yanına konulduğunda, Bluetooth üzerinden onları eşleştirir. Cihazı kulaklıklara tekrar yaklaştırmak bağlantılarını koparır.

 

 

QuietComfort 35 kulaklıklar ile telefon görüşmeleri yapılabilir mi?

Evet. QuietComfort 35 kulaklıklar, onları Bluetooth HFP profilini destekleyen bir akıllı cep telefonuna bağlı olduklarında telefon görüşmeleri için kullanabilmenize izin veren çift bir mikrofon sistemine sahiptir. Geleneksel telefon çağrılarına ek olarak, kulaklıklar Skype veya FaceTime gibi Voice over Internet Protocol (VoIP) kullanan birçok uygulama ile de çalışır. Çift mikrofon sistemi iki tarafın da olağanüstü iyi bir şekilde birbirlerini duymalarını sağlamak için rüzgar ve arka plan gürültüsünü filtrelerken, yan ses bir telefon görüşmesinde konuşurken sesinizin doğal çıkması için kendi sesinizi duymanızı sağlar.

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıkları mobil cihazımla nasıl eşleştiririm?

NFC özellikli telefonlar için, önce üç pozisyonlu güç düğmesini orta pozisyona getirerek kulaklıkları açın. Sonrasında telefonunuzun arka tarafını sağ kulaklığın dışında NFC logosunun görüldüğü yere dokundurun ve bağlantıyı kabul etme uyarısını takip edin. Eğer NFC özellikli bir telefonunuz yoksa, önce, güç düğmesini orta pozisyona getirerek kulaklıkların açık olduğundan emin olun. Sonrasında, Bluetooth LED mavi renkte yanıp sönmeye başlayana veya sesli yönlendirmelere sahip olan kullanıcı arayüzü size ek yönlendirmeler verene kadar güç düğmesini Bluetooth ikonuna doğru bastırın. Bundan sonra kulaklıklara bağlanmak için akıllı cep telefonunuzun Bluetooth menüsündeki yönlendirmeleri takip edin.

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıklar aynı anda iki mobil cihaza birden bağlanır mı?

Evet. Multi-point teknolojisi QC35 II kulaklıkların bir iPad ve bir akıllı cep telefonu gibi aynı anda iki cihaza birden bağlı kalmasına izin verir. Böylece, bağlı iPad’de bir film izlerken bir çağrı geldiğinde, kulaklıklar iPad’deki filmi otomatik olarak duraklatır ve dilerseniz bağlı cep telefonunuzdaki çağrıyı kulaklıklarınızı çıkarmadan cevaplayabilirsiniz. Çağrı bittiğinde, kulaklıklar iPad’deki filme geri dönerler. Yalnız aynı anda sadece tek bir cihazdan içerik dinleyebilirsiniz.

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıkların menzili nedir?

QuietComfort® 35 II kulaklıklar kaynak cihazdan 10 metre (33 ft) menzile sahiptir. Bu, cihaz tipik bir oda içinde veya yan odada olduğunuzda kulaklıkların menzil içinde olacağı anlamına gelir. Bu menzil, duvarlar ve kapılar gibi fiziksel engeller veya diğer elektronik cihazların yarattığı parazit yüzünden azalabilir. Eğer bu durum söz konusu olursa, kablosuz yönlendiriciler veya mikrodalga fırınlardan uzaklaşın ve kulaklıklarınızı Bluetooth cihazına yaklaştırın.

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıkları nasıl şarj ederim?

QuietComfort® 35 II kulaklıklar kutuda gelen USB kablosunu bir bilgisayarın USB girişine veya (ayrıca satılan) duvar şarj ünitesine takarak şarj edilebilir. Kulaklıkların tam olarak şarj olması için 2.25 saat gerekir. Tam olarak şarj olduktan sonra pil göstergesi yeşil renkte yanmaya başlar.

 

 

Pil ömrü ne kadardır?

QuietComfort® 35 II kulaklıklar kablosuz olarak kullandığınızda 20 saate kadar, kablolu kullandığınızda 40 saate kadar çalışabilmeleri için şarj edilebilir bir lityum iyon pil kullanır.

 

 

Pil bittiğinde müzik dinlenebilir mi?

Evet. Bu kulaklıklar kullanıcıların pil bitmiş olsa bile kaynaklarından müzik dinlemelerine izin verir. Yalnız pil olmadan aktif gürültü giderme ve Active EQ çalışamaz.

 

 

QuietComfort® 35 II kablosuz kulaklıkları PC/Dizüstü bilgisayarımdan şarj edebilir miyim?

Evet. QuietComfort® 35 II kulaklıklar, onları PC veya dizüstü bilgisayarınızdan şarj edebilmeniz için bir USB kablosu ile birlikte gelir. Yalnız USB üzerinden kulaklıkların şarj olabilmesi için PC veya dizüstü bilgisayarınızın açık olması gerekmektedir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR