< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Bose QuietComfort 20 Samsung Uyumlu Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort 20 Samsung Uyumlu Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)

Bose QuietComfort 20 Samsung Uyumlu Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) (718840-0010)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺8.184,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.440,00(KDV Dahil)

 
 
                                                 

Kulak içi. Gürültü giderme. Daha iyi ses.Ücretsiz Kargo

:

Kulak içi. Gürültü giderme. Daha iyi ses.

QuietComfort 20 Akustik Gürültü Engelleme kulaklıkları her gün her yerde daha iyi sesin keyfini çıkarmanızı sağlar. Çevrenizdeki dikkat dağıtan sesleri azaltıp müziğinize odaklanmak için gürültü giderme özelliği çalıştırın. Veya, bir buton dokunuşuyla, etrafınızda olan biteni duymak için Aware modunu aktive edin. Tescilli StayHear+ kulak uçları yumuşak ve güvenli bir oturuş sağlar. Entegre mikrofon ve kumanda kolaylıkla aramalar ve belirli fonksiyonlar arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Kulak içi. Gürültü giderme. Daha iyi ses.
Kendinizi müziğinizde kaybedin.

Kendinizi müziğinizde kaybedin.

QC20 kulaklıkları hiç olmadığı kadar siz hareketteyken müziğinizin keyfini çıkarmanızı sağlar. Etrafınızdaki gürültüden arınmış gerçeğe yakın, dijital ses kalitesinin keyfini çıkartacaksınız - aynı zamanda kulak-içi kulaklığının özgürlünün. StayHear+ kulak uçları fiziksel olarak gürültüyü biraz engellerken Acoustic Noise Cancelling teknolojimiz geriye kalan gürültüyü ortadan kaldırır. Geriye sadece siz ve müziğiniz kalır, gürültülü ortamlarda bile.

Çevrenizden kopmayın.

Ama bazı zamanlarda çevrenizden çok fazla kopmamanız gereken anlar olabilir. Karşıdan karşıya geçerken. Havayolu kapı anonsunu beklerken. İşte burda Aware modu devreye girer. Kulaklıklarınızı çıkarmaktansa sadece bir butona basın ve yeniden çevrenizdeki seslerle iletişimde olun - müziğiniz hala çalarken biraz gürültü engelleme deneyimlemeye devam edersiniz.

Çevrenizden kopmayın.
Hayran bırakan ses.

Hayran bırakan ses.

Bunların hepsi Bose gerçeğe yakın sesi. Kulak-içi kulaklıktan beklemeyeceğiniz bir ses. TriPort teknolojimiz ve Aktif EQ beraber günlük müziğinizi taze ve canlı tutmak için derinlik ve denge katar. İnce detaylar da ortaya çıkar. Nerede olursanız olun müziğiniz ilgi odağınız olur.

Gelişmiş kulak ucu teknolojisi.

Müziğinizin zevkini çıkarmak kulaklıklarınızla uğraşmadığınız zaman daha kolaydır. Tescilli StayHear+ uçları kulaklarınıza tıkılmadan yumuşak ve güvenli oturuş sağlar. Koni şekli kulağınıza eşit derecede oturarak maksimum konfor yaratır, ve kulaklıkların tam-kapsamlı gürültü gidermesine katkı sağlayan hafif bir mühür görevi görür.

Gelişmiş kulak ucu teknolojisi.
Kontrol sizde.

Kontrol sizde.

Kontroller parmaklarınızın ucunda. Kontrol modülündeki kayan butonu kullanarak gürültü giderme özelliğini açıp kapatabilirsiniz. Entegre mikrafon/kumanda Aware modu ve arama cevap verme/kapa butonlarını barındırır. 4-butonlu kumanda volüm ve müzik kontrollerini sağlarken Siri veya Google arama gibi ses tanıma uygulamarına erişiminizi sağlar.

Şarj edilebilir pil.

Lityum-iyon pil (modülün içindedir) kulaklıkla beraber gelen USB kablo kullanılarak sadece 2 saat içinde şarj edilebilir, ve şarj başına 16 saatlik dinleme süresi sağlar. Pil durum gösterge ışığı pilin doluluk durumunu gösterir. Ve, pil bitse bile kulaklıklar normal kulak-içi kulaklıklarımızdaki performansla müzik çalmaya devam eder. Kullanmadığınız zaman kulaklıklarınızı ve kablolarınızı kulaklıkla beraber gelen taşıma çantası içinde saklayabilirsiniz.

Şarj edilebilir pil.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar : ○ QC®20 kulaklıklar — Apple cihazları için (Kablo ve StayHear®+ uçları dahil): 132 cm U (44 g)
○ StayHear®+ ipuçları: 3,2 cm Y x 2,5 cm G x 1,3 cm D
○ USB kablosu: 30,5 cm U
○ Giysi klipsi: 2,5 cm Y x 0,3 cm G x 1,8 cm D
○ Kontrol modülü: 8.9 cm Y x 3.2 cm G x 0.95 cm D
○ Taşıma Çantası: 2,5 cm Y x 14 cm G x 8 cm D
Ek Detaylar : ○ Şarj edilebilir lityum-iyon pil
○ Şarj süresi: 2 saat
○ Pil ömrü: Tam şarj başına 16 saat
Kutuda neler var? : ○ QuietComfort® 20 kulaklık — Apple cihazları için
○ 3 çift StayHear® + ipuçları (S, M, L)
○ Giysi klipi
○ Şarj edilebilir lityum-iyon pil (dahili)
○ USB şarj kablosu
○ Taşıma çantası
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR